Dále doporučujeme, technika, zábava, informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Online adventní magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční zábava, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ostrava, Francouzsky, Dárky, Keramika, Brambořík, Vánoční svíčky, Košíčky, Recepty, Koledy, Husarské knoflíky, Václavské náměstí, bezlepkové cukroví, Historické ozdoby, Atmosféra, Kinder, Písnička, Vánoční kaktus, Adventní věnec, Vánoční ozdoby, Anglicky, Květiny, K Vytisknutí, Slámový adventní věnec, Přání, Lindt, Vinná klobása, Vánoční světýlka, Brno, Pokrmy, Anděl, Vánoční stromeček apod.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Informace, technika, zábava, informace

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj apod.

Wallpapers na PC - tapety na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na PC. můžete využít v monitor, ultrabook, obrazovka počítače, mobil, smartphone, počítač, phablet, PC, notebook, tablet, displej a pro operační systémy Android, Linux Fedora, Windows 2000, SUSE Linux, Red Hat Linux, Slackware, Windows NT, Windows 98, Chrome OS, Lubuntu, Windows 7. Full HD tapety ke stažení jsou rozdělené kategorií: hudební tapety, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, rostliny, noční města, 3D a Abstraktní, letadla, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, auta, operační systémy, Windows, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, budovy a stavby, hry a herní wallpapery. Dostupné velikosti jsou 412x846, 1920x1440, HD 1280x720, 1920x1080 Full HD, 800x600, 1152x768, 1440x960, 1600x900, 1024x600, 1280x960, hi res 2560x1920, 1080x1800, 1280x854, 320x568, 800x1280, 1536x2560 atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Klíčová slova: humor, Super online hry zdarma, webové stránky, info, World Flags, Nejhranější online hry zdarma, Prapory regionů a království, Přehled zkratek a akronymů, Fond d écran, Online adventní magazín, Vlajky jednotlivých států USA, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Státy a jejich prapory

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země Afriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy apod.

Vlajky jednotlivých států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Vermont, Massachusetts, Virginie, Wisconsin, Kalifornie, Západní Virginie, Utah, Havaj, Iowa, Florida, Aljaška, Oregon, Ohio, Pensylvánie, Oklahoma, Kansas, Kentucky, Tennessee, Maine, New York, New Hampshire, Georgie, Alabama, Texas, Severní Dakota, Michigan atd.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak přehrát, jak převést, jak vytvořit, jak exportovat, v čem upravit, čím prohlížet, jak spustit, jak konvertovat, jak otevřít, v čem spustit následující typy souborů: koncovky souborů, video soubory, hudební audio soubory, konfigurační soubory, internet a web, komprimace dat, systémové soubory, obrazy disků, písma, fonty, šablony dokumentů, dokumenty, grafiku apod.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako fikce a fantasy, zločin a právo, státní správa, sport, křesťanství, lékařství, přezdívky, profese a zaměstnání, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, věda, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, filozofie, umělci, podnikání a podnikatelé, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky atd.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Vtipné texty, fórky, vtipy, fóry, anekdoty, frky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, fórky, vtipy, fóry, anekdoty, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipné hádanky, kameňáky, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí apod.

Keywords:odkaz, školství, Přehled formátů souborů, Seznam vlajek amerických států, Elisha Cuthbert, internet, V, linky, Online hry zdarma, Wallpapers na PC ke stažení, webovky, Pozadí na PC zdarma ke stažení

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ovoce, mapy, halloween, nápoje, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, stavby, dopravní prostředky, symboly, ženy a dívky, náboženství, zvířata, osobnosti a lidé, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, hmyz, láska, auta, Vánoce a Advent, přístroje, nástroje a přístroje, rostliny atd.

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Kansas, Louisiana, Tennessee, Západní Virginie, Indiana, Wisconsin, Arkansas, Florida, Virginie, New Hampshire, Oregon, Colorado, Ohio, Oklahoma, Utah, Rhode Island, Maryland, Alabama, Arizona, Illinois, Idaho, Montana, Connecticut, Severní Karolína, New Jersey, New York atd.

Síť, technika, zábava, informace

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země střední Asie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země východní Asie apod.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: Dopravní značky, Dopravní značky, Wallpapers na PC, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, zábava, Stručný slovník pojmů a termínů, zeměpis, Charlize Theron, Státní prapory států světa, R, hyperlinky, Vlajky měst a obcí České republiky

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: technika, stavebnictví, zločin a právo, software, chemie, náboženství a křesťanství, politika, různé, literatura, český jazyk, kultura, nápoje, nemoce, psychologie, zkratky, školství, hardware, filozofie, nástroje, latina, internet, sport, bankovnictví, ekonomie a ekonomika atd.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, v čem spustit, jak konvertovat, jak převést, jak vytvořit, čím zobrazit, v čem upravit, kterak editovat, čím prohlížet, jak importovat, jak přehrát soubory těchto typů: obrazy disků, dokumenty, písma, fonty, internet a web, hudební audio soubory, šablony dokumentů, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, konfigurační soubory, komprimace dat, spustitelné soubory apod.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Frky, kameňáky, ftipy, vtípky, černý humor, vtipy

Chcete se uvolnit? Frky, kameňáky, ftipy, vtípky, černý humor, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky ze života, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, O mužích, O Slovácích, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, O manželství, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O Němcích, Vtipy o doktorech, O škole, Frky o tchýních apod.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Hry pro kluky

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro kluky Webhry jsou rozdělené kategorií: Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, online html5 hry, Deskovky, Hannah Montana, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Logické hry, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Adventury, Vaření a smažení, Oblíkačky, Auta a závodní, Puzzle a skládačky apod.

Klíčová slova: Obrázky na plochu počítače, weby, Free game online hry, Cristiano Ronaldo futbalista, Stručný encyklopedický slovník, M, multimédia, Sněhuláci, Webové html5 hry zdarma, Online testy zdarma, Online životopisy, biografie

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: technika, stavebnictví, zločin a právo, software, chemie, náboženství a křesťanství, politika, různé, literatura, český jazyk, kultura, nápoje, nemoce, psychologie, zkratky, školství, hardware, filozofie, nástroje, latina, internet, sport, bankovnictví, ekonomie a ekonomika atd.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, v čem spustit, jak konvertovat, jak převést, jak vytvořit, čím zobrazit, v čem upravit, kterak editovat, čím prohlížet, jak importovat, jak přehrát soubory těchto typů: obrazy disků, dokumenty, písma, fonty, internet a web, hudební audio soubory, šablony dokumentů, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, konfigurační soubory, komprimace dat, spustitelné soubory apod.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, polských vojvodství atd.

Kameňáky, černý humor, fóry, anekdoty, ftipy, vtipy

Potřebujete se uvolnit? Kameňáky, černý humor, fóry, anekdoty, ftipy, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O škole, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O Němcích, O Windows, O ekonomech, O Slovácích, O Somálcích, O důchodcích apod.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako příkazové dopravní značky, vodorovné značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost apod.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Klíčová slova: F, doporučujeme, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, pro děti, Online testy zdarma bez registrace, Poker karetní hra, URL, Nej hry online, Přehled zkratek a akronymů, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázky vlajek měst ČR, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Křesťanské omalovánky k vytištění,

Několik fórů na závěr. Vtip Kniha: Přijde blondýna do knihkupectví a ptá se prodavače: "Prosim Vás, je tahle kniha s titulkama?"

Přijde blondýna do knihkupectví a ptá se prodavače: "Prosim Vás, je tahle kniha s titulkama?"

Dva homosexuálové stojí ve sprše, co dělají? ... Čekají, až jednomu upadne mýdlo.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Přání k narození dítěte
Naše tipy
Grunge rock music
Zajímavé internetové odkazy
Draw poker
Partnerské weby
Macedonia
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.