Dále doporučujeme, hry i všeobecné informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Adventury, Auta a závodní, Střílecí hry, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Oblíkačky, Letecké simulátory, Oddechové hry, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Farmářské hry, online html5 hry, Deskovky, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Logické hry apod.

Obrázky ke stažení - tapety na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky ke stažení. jsou vhodná pro počítač, mobilní telefon, monitor, notebook, ultrabook, phablet, PC, tablet, mobil, smartphone, displej a pro operační systémy Chrome OS, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Microsoft Windows Vista, macOS, Microsoft Windows 8, Java ME, Windows XP, Windows 2000, FreeBSD, Red Hat Linux. Pozadí na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, fantasy, velkoměsta a noční život, květiny, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, ptáci, zvířata, sportovní a závodní auta, motorky, fraktály, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky. Zvolit si můžete z velikostí 1440x2560, 2048x1536, 1800x1440, Full HD 1080x1920, 1080x1800, 375x812, 1600x900, 1200x1920, 1280x1024, 1600x2560, 640x480, 1366x1024, 1152x768, HD 1280x720, 375x667, 320x568 atd.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Klíčová slova: volný čas, multimédia, Obrázky ke stažení, Online adventní magazín, Badoo, webovky, M, pro děti, Online hry zdarma, Dopravní značení, Počítačové tapety pro Windows, Stručný encyklopedický slovník, Kliparty zdarma ke stažení

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky apod.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Počítačové tapety pro Windows - full HD wallpapers na PC

Dále vám doporučujeme: Počítačové tapety pro Windows. vhodné pro počítač, monitor, displej, mobil, obrazovka počítače, tablet, ultrabook, PC, smartphone, phablet, notebook a pro operační systémy Windows 7, Linux Fedora, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista, Chrome OS, Windows XP, macOS, Windows NT, Linux Ubuntu, Java ME. Pozadí na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: nature - příroda, fantasy, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, ptáci, flóra, stromy, květiny, sportovní a závodní auta, Formule 1, oceán, moře, pláže, fraktály, sportovní wallpapery, free wallpapers, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen. Dostupné velikosti jsou 1280x854, 1600x2560, 1280x720, 768x1024, 1536x2560, 360x720, 800x600, 1152x1920, 1280x800, 1280x960, 2560x1440, 320x568, 1920x1280, 1920x1200, 2160x3840, 1920x1080 Full HD atd.

Aforismy, moudra, motta, úsloví, hlášky, výroky, myšlenky

Citáty slavných osobností, Aforismy, moudra, motta, úsloví, hlášky, výroky, myšlenky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o manželství, citáty o dobru, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o lži, citáty o víře, citáty o bohu, citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o ženách, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o smutku od různých známých osobností.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Keywords:V, Přehled vlajek USA, Přehled přípon a koncovek souborů, F, Co je to escort agency?, internet, hyperlinky, Tapety na plochu počítače, Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport, Staré hry online, Přehled státních vlajek států světa, Vlajky amerických států USA

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Staré hry online

Zkuste staré hry online Vybírejte z kategorií Strategie, Bojové hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Animace, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Adventury, Střílečky, Pro dívky, Akční hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Logické hry a tak dále.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako fikce a fantasy, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, psychologie, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, filozofie, záliby, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, mytologie, lékařství, politici, profese a zaměstnání, vlastnosti, křesťanství, věda, národnost atd.

Informace, hry i všeobecné informace

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země střední Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, Antarktidy apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Vlajky amerických států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Jižní Dakota, Aljaška, Vermont, Connecticut, Delaware, New Jersey, Maine, Idaho, New Hampshire, Illinois, Rhode Island, Washington, Michigan, New York, Iowa, Louisiana, Wyoming, Colorado, Virginie, Kansas, Tennessee, Florida, Havaj, Massachusetts, Wisconsin, Pensylvánie atd.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, Nejhranější online testy a kvízy, weby, Selena Gomez, Super online kvízy, webové stránky, zdarma, Vánoce symbol klidu, míru a pohody, zdroje informací, Webové online testy zdarma, zábava, Online zeměpisné testy zdarma

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Síť, hry i všeobecné informace

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, evropské země a státy, země východní Asie apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako cestování, věda, rostliny, účetnictví, bankovnictví, psychologie, literatura, internet, ekonomie a ekonomika, jídlo, stavebnictví, nástroje, počítače, politika, chemie, nemoce, filozofie, různé, hardware, matematika, kultura, zkratky, nápoje, náboženství a křesťanství atd.

Super free web games zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super free web games zdarma Vybírejte z kategorií online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Deskovky, Hannah Montana, Oddechové hry, Barbie hry, Střílecí hry, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Adventury apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií významné osobnosti, herci a herečky, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Producent, Rakušan, Herečka, Továrník, Životopis, KSČ, Brno, Prezident, Zpěvačka, Královna, Trest smrti, Protektorát, Poslanec, Američané, Faraon, Washington Capitals, Žhavé výstřely, Architekt, Atentát, Historik, Máj, Československo, Vražedkyně, Němci, Stoletá válka, Režisér, Francie, Textař, ČSSD, Slovenští prezidenti, Boston Bruins, Žijící, Malíř, První republika, Rock ‚n‘ Roll, Francouz apod.

Klíčová slova: odkazy, Super free web games zdarma, Webové html5 hry zdarma, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, odkaz, Ilustrační obrázky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Montserrat, Obrázky vlajek měst ČR, Skvělé hry online zdarma, tipy

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Klíčová slova: zajímavosti, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Prapory regionů a království, č, Přehled souborových přípon, 3D a digital Wallpapers, Online vánoční webzine, info, Webové online hry zdarma, F, školství, cestování, Online omalovánky zvířátek k vybarvení,

Několik fórů na závěr. Vtip Nedostatek obuvi: Proč u nás nikdy nemůže být nedostatek obuvi? - Protože máme několik tisíc ministerských úředníků a všichni dělají jednu botu za druhou.

Proč u nás nikdy nemůže být nedostatek obuvi? - Protože máme několik tisíc ministerských úředníků a všichni dělají jednu botu za druhou.

Jaké jsou první příznaky AIDS? Tlak v oblasti konečníku a pocit horkého dechu na zádech.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
World Flags
Naše tipy
Omalovánky k vybarvení zdarma
Partnerské weby
Striptease
Tipy na zajímavé weby
Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přáníčka k narozeninám:

Narozeninové texty pro ženu
Texty z lásky k narozeninám
Textová přání k narozeninám sms
Blahopřání k narozeninám podle věku
Narozeninová blahopřání pro muže

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení

Gratulace k svátku:

Texty k jmeninám dětem
Texty k svátku pro kamarádku
Přáníčka k svátku pro děti
Přání k jmeninám, sms texty
Přáníčko k jmeninám podle jmen
Přáníčka k jmeninám sms

Zamilované psaní:

Stýskací sms vzkazy
Zamilované SMSky miláčkovi
Zamilované vzkazy holce
Zamilované básničky pro holku
Romantické básničky klukovi
Omluvné sms zprávy
Romantické zprávy pro kluka
Romantické psaní na dobré ráno

Tapety na plochu:

Full HD tapety na plochu 1920x1080
Full HD tapety na mobil 1080x1920
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Wallpapers na plochu 1600x1200
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Tapety na plochu 2560x1600

Tapety na plochu:

Full HD tapety na plochu 1920x1080
Full HD tapety na mobil 1080x1920
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Wallpapers na plochu 1600x1200
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Tapety na plochu 2560x1600