Naše tipy, informace, cestování, volný čas

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, státy Blízkého východu, země východní Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako příroda, hardware, cestování, jídlo, lékařství a medicína, stavebnictví, filozofie, nemoce, sport, nápoje, zločin a právo, latina, technika, školství, počítače, zkratky, ekonomie a ekonomika, chemie, různé, věda, český jazyk, účetnictví, materiály, kultura atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: historie, filozofie, záliby, zločin a právo, fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé, křesťanství, osobnosti, mytologie, žurnalisté a novináři, lékařství, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, přezdívky, poruchy, politika, věda, státní správa, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, sport atd.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Obrázky na plochu PC - obrázky na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na plochu PC. doporučujeme pro displej, notebook, ultrabook, obrazovka počítače, tablet, phablet, mobil, PC, mobilní telefon, počítač, smartphone a pro operační systémy Mac, Windows 10, Java ME, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu, Linux Fedora, Chrome OS, Windows Server 2012, Lubuntu. Wallpapers na PC ke stažení z kategorií jídlo a nápoje, rostliny, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, květiny, kytky, sportovní pozadí, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, auta, dopravní prostředky, psi a štěňátka, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně. Stahujte v rozlišení 393x786, širokoúhlé 1366x768, Full HD 1080x1920, 375x812, 1920x1280, 360x760, 1152x864, 412x846, 1600x2560, 1440x900, 1024x768, 1366x1024, 1440x2560, 1080x1800, 360x720, 750x1334 atd.

Klíčová slova: odkaz, Free game online hry, info, Federace USA, Romulus Remus, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, zdarma, Online zeměpisné testy zdarma, Online omalovánky, Dopravní značky, PC tapety pro Windows, multimédia, doporučujeme

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online hry zdarma bez registrace nebo instalace Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Deskovky, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Logické hry, Oddechové hry, Barbie hry, Akční gamesky, Letecké simulátory, Auta a závodní, Adventury, online html5 hry apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie atd.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Síť, informace, cestování, volný čas

černý humor, fórky, vtipné texty, vtipy, vtípky, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, fórky, vtipné texty, vtipy, vtípky, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, anekdoty o politice, černý humor apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Keywords:odkazy, pro dospělé, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Chelsea Football Club, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Wallpapery na tablet, humor, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, Online hry pro děti zdarma, Super free web games zdarma, pro děti

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Liberecký kraj apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Motta, přísloví, rčení, myšlenky, výroky, hlášky, úsloví

Slavné citáty, Motta, přísloví, rčení, myšlenky, výroky, hlášky, úsloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o penězích, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Americké federální vlajky

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Havaj, Pensylvánie, Maryland, Oklahoma, Washington, New York, Aljaška, Louisiana, Illinois, Ohio, Texas, Západní Virginie, Utah, Vermont, Missouri, Severní Karolína, Arizona, Michigan, Rhode Island, New Hampshire, Jižní Dakota, Tennessee, Severní Dakota, Florida, Nové Mexiko, Alabama atd.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, Prapory českých měst, Seznam přípon a koncovek souborů, Casino, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, weby, Tapety na plochu letadla, Vše o Vánocích, webové stránky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Super online hry zdarma

Super free web games zdarma

Běžte na super free web games zdarma . Mj. na webu naleznete Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Strategie, Bojové online gamesy, Karetní, Sportovní, Logické, Klasické, Velikonoční hry, Oddechové, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Pro dívky a podobně.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Vtipné texty, vtipy, fóry, ftipy, frky, vtípky

Potřebujete se naladit? Vtipné texty, vtipy, fóry, ftipy, frky, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ženách, O mužích, O důchodcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, O Windows, O škole, O manželství, O Chucku Norrisovi apod.

Informace, informace, cestování, volný čas

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako výstražné značky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: geocaching, internetové domény 1. řádu, měny, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, země EU, týmy NHL, úřady a ministerstva apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií podnikání a podnikatelé, sport, nadpřirozené osoby, vlastnosti, fikce a fantasy, poruchy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, lékařství, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, záliby, politici, psychologie, filozofie, umělci, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, mytologie, historie, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, osobnosti atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Klíčová slova: webovky, Prapory regionů a království, Full HD pozadí ke stažení, Liverpool F.C., zadarmo, V, Obrázky na plochu PC, Online hra Santa na saních, zdroje informací, č, Americké federální vlajky

Super free web games zdarma

Běžte na super free web games zdarma . Mj. na webu naleznete Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Strategie, Bojové online gamesy, Karetní, Sportovní, Logické, Klasické, Velikonoční hry, Oddechové, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Pro dívky a podobně.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Vtipné texty, vtipy, fóry, ftipy, frky, vtípky

Potřebujete se naladit? Vtipné texty, vtipy, fóry, ftipy, frky, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ženách, O mužích, O důchodcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, O Windows, O škole, O manželství, O Chucku Norrisovi apod.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Klíčová slova: výukové pomůcky, volný čas, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Ilustrace, obrázky, internet, Blahopřání k MDŽ, internetové stránky, zajímavosti, Vlajky států obrázků, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, počítače, H, Přání k jmeninám, sms ke svátku,

Několik fórů na závěr. Vtip Co lze slyšet z Hradu?: Jaké dva zvuky se ozývají z Pražského hradu? 1) respirátor 2) vibrátor

Jaké dva zvuky se ozývají z Pražského hradu? 1) respirátor 2) vibrátor

Ten, kdo vymyslel práci, by ji taky měl naučit onanovat, aby se udělala sama.

Další odkazy:

Partnerské weby
Přáníčka k výročí svatby
Zajímavé internetové odkazy
Onlinovky - online hry
Tipy na zajímavé weby
Svobodný software
Naše tipy
Texas hold em poker
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.