Naše tipy, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, křesťané a svatí, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Překladatel, Podnikatelé, Vojáci, Fotograf, Herec, Prezidenti ČR, Faraon, Císař, Antropolog, Generalissimus, Atentát, Sebevražda, Orlík, Rock ‚n‘ Roll, Skladatel, Český slavík, Zpěvačky, Diplomat, Vrah, Avangard Omsk, Esejista, Voják, Továrník, Hokejisté, Olympijský vítěz, Philadelphia Flyers, Právník, Brno, Textařka, Sci-fi, Vůdce, Scénárista, Normalizace, Američané, Mluvčí, Poprava apod.

Wallpapers na plochu PC - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na plochu PC. lze použít v mobil, phablet, mobilní telefon, monitor, notebook, PC, tablet, počítač, obrazovka počítače, smartphone, displej a pro operační systémy Windows Me, Windows 95, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Windows NT, Windows XP, Windows 2000, macOS, FreeBSD, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone). Full HD pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, květiny, fantasy, fraktály, Formule 1, sportovní a závodní auta, ptáci, Rally, závody aut, nature - příroda, motorky, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, flóra, stromy. Stahujte ve velikostech 412x846, 1600x900, 1024x768, 1280x1024, 640x480, 1920x1440, 750x1334, 1600x2560, 1536x2560, 800x1280, 1920x1280, 2048x1536, 1024x600, 1440x960, 393x786, 1366x1024 atd.

Hry pro dívky online

Všem hráčům doporučujeme hry pro dívky online . Mj. na webu naleznete Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Deskovky, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Logické hry, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Adventury, Auta a závodní, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Oblíkačky, Vaření a smažení, Střílecí hry, Letecké simulátory, Hannah Montana, Omalovánky, Strategické onlinovky apod.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Tapety na PC zdarma ke stažení - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na PC zdarma ke stažení. lze použít v smartphone, PC, ultrabook, počítač, obrazovka počítače, mobilní telefon, monitor, notebook, displej, mobil, tablet a pro operační systémy Android, Windows Me, Windows XP, Chrome OS, Linux Mint, Linux Fedora, Windows 95, Windows 7, FreeBSD, Lubuntu, Microsoft Windows 8. Počítačové tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: adventní a vánoční tapety, hudební tapety, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, budovy a stavby, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, jídlo a nápoje, letadla, auta, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, wallpapery, květiny, kytky, voda a bubliny. Stahujte ve velikostech 1440x2560, 360x720, 750x1334, 1366x1024, 1152x768, HD 1280x720, 1280x854, 854x480, 1152x1920, 1536x2048, 1200x1920, 2160x3840, 1080x1800, 375x812, širokoúhlé 1366x768, 1600x1200 atd.

Klíčová slova: zadarmo, URL, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, Ekonomie, Karl Marx, multimédia, K, F, Póquer juego de apuestas, zábava, Vlajky měst a obcí České republiky, zdarma, PC pozadí pro Windows

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: hudební zkratky, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, obecné zkratky, měny, státy usa, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva apod.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: filozofie, kultura, technika, účetnictví, psychologie, věda, lékařství a medicína, sport, matematika, jídlo, stavebnictví, chemie, zkratky, software, materiály, internet, literatura, politika, ekonomie a ekonomika, fyzika, nástroje, počítače, nápoje, hardware atd.

Moudra, výroky, rčení, přísloví, hlášky, bonmoty, myšlenky

Citáty slavných osobností, Moudra, výroky, rčení, přísloví, hlášky, bonmoty, myšlenky, z kategorií citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o kráse od různých známých osobností.

Webové online testy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Keywords:weby, humor, tipy, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Tapety na plochu zdarma, výukové pomůcky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, info, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, A, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Stručný encyklopedický slovník

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

PC pozadí pro Windows - obrázky ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. PC pozadí pro Windows. můžete využít v phablet, tablet, smartphone, notebook, obrazovka počítače, monitor, mobilní telefon, počítač, displej, mobil, ultrabook a pro operační systémy Lubuntu, Windows 2000, Mac, Microsoft Windows Vista, Android, Microsoft Windows 8, Windows 10, Windows NT, Windows Me, macOS, SUSE Linux. Wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, zvířata, hudební tapety, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, auta, wallpapery, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, rostliny, budovy a stavby, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, motorky, motocykly, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie. Zvolte si z rozměrů 2560x2048, 1080x1800, 1280x960, 1200x1920, 1024x600, 1440x960, 2560x1600, 2048x1080, 800x1280, Full HD 1080x1920, 800x600, 1440x900, 1280x1024, 1600x1200, 375x667, 1152x864 atd.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Vtipy, ftipy, vtípky, anekdoty, fóry, kameňáky

Zkuste vypnout! Vtipy, ftipy, vtípky, anekdoty, fóry, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipné citáty, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, černý humor apod.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Klíčová slova: školství, linky, Členské země americké federace, Kasína, internetové stránky, zdroje informací, Tapety na PC zdarma ke stažení, Cristiano Ronaldo futbalista, Databáze osobností Kdo je to?, V, M, Slovník pojmů Co je to?

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom navštivte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční filmy, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Betlém, Popelka, Slámový adventní věnec, Vánoční pozadí, Korálky, Sněhulák, Plzeň, Třásně, Keramika, Neviňátko, Košíčky, Alkoholový kalendář, Štědrý den, Vánoční koledy, Křesťanství, Rostliny, Ježíš Kristus, Adventní věnec, Pokrmy, Vánoční ubrusy, Jmenovky, SMS, Řetězy, Tiskárna, Vánoční koule, Brno, Jezulátko, Anděl, Špalda, Jingle Bells, Borovice apod.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako láska, nápoje, přístroje, zelenina, auta, mapy, květiny, muži, věda, smajlíci a emotikony, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, stavby, osobnosti a lidé, ptáci, zvířata, ovoce, Vánoce a Advent, hudba, symboly, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje atd.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Klíčová slova: internet, Webové online testy zdarma, odkazy, Topmodelky a celebrity, Městské a obecní prapory obcí ČR, volný čas, cestování, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, Nejlepší hry pro dívky, Online adventní magazín, počítače

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom navštivte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční filmy, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Betlém, Popelka, Slámový adventní věnec, Vánoční pozadí, Korálky, Sněhulák, Plzeň, Třásně, Keramika, Neviňátko, Košíčky, Alkoholový kalendář, Štědrý den, Vánoční koledy, Křesťanství, Rostliny, Ježíš Kristus, Adventní věnec, Pokrmy, Vánoční ubrusy, Jmenovky, SMS, Řetězy, Tiskárna, Vánoční koule, Brno, Jezulátko, Anděl, Špalda, Jingle Bells, Borovice apod.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, politika, školství, lékařství, národnost, historie, křesťanství, sport, věda, mytologie, rodinné vztahy, politici, filozofie, záliby, psychologie, vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, umělci, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Moudrosti, motta, myšlenky, přísloví, hlášky, moudra, úsloví

Citáty slavných osobností, Moudrosti, motta, myšlenky, přísloví, hlášky, moudra, úsloví, rozdělené kategorií: citáty o kráse, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o štěstí, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, citáty o rozumu, citáty o bohu, citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o penězích od různých známých osobností.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší děti online zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, pro dospělé, Dopravní značky, odkaz, Vlajka Nauru, Hry pro dívky online, Super online kvízy, Životopisy osobností, webovky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Seznam státních vlajek, Obrázky k vybarvení,

Několik fórů na závěr. Vtip Reagan a Husák: Ronald Reagan se setkal s Gustávem Husákem. Bylo to v době, kdy se jak v USA, tak v Československu připravovaly prezidentské volby. "Ja vím, že asi patnáct miliónů voličů bude proti mně," povídá Reagan. "Ale i tak mě zvolí." "Zrovna jako u nás!" zvolal Husák.

Ronald Reagan se setkal s Gustávem Husákem. Bylo to v době, kdy se jak v USA, tak v Československu připravovaly prezidentské volby. "Ja vím, že asi patnáct miliónů voličů bude proti mně," povídá Reagan. "Ale i tak mě zvolí." "Zrovna jako u nás!" zvolal Husák.

Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Otevřený formát
Zajímavé internetové odkazy
Vlajka Niue
Naše tipy
Vlajka Francouzské Polynésie
Partnerské weby
Anonymní proxy server
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut
Online omalovánky dopravních prostředků
Online omalovánky krajin a přírody
Online obrázky letadel k vybarvení
Online obrázky postav z pohádek k vybarvení
Online omalovánky pro nejmenší
Sportovní obrázky k vybarvení pro nejmenší
Obrázky Advent, Vánoce online k vybarvení
Obrázky s velikonočními motivy k vybarvení
Omalovánky s vláčky pro děti
Omalovánky zaměstnání, povolání, profese

Narozeninová přáníčka:

Texty z lásky k narozeninám
Narozeninová přáníčka dětem
Přáníčko k narozeninám podle jmen
Přání k narozeninám pro muže
Texty k narozeninám pro ženu

Zamilované vzkazy:

Vyznání lásky pomocí sms
Romantické verše holce
Zamilované zprávy pro holku
Stýskací sms vzkazy
Romantické SMS klukovi
Romantické básničky miláčkovi
Zamilované verše pro kluka
Romantické SMSky pro miláčka