Naše tipy, zábava, důležité informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Klíčová slova: Free game online hry, Wallpapers na PC ke stažení, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Online životopisy, biografie, Velikonoční sms přáníčko Krásné Velikonoce, zadarmo, zábava, Online geografické testy zdarma bez registrace, Eliza Dushku, kuriozity, Prapory českých měst, zdroje informací, Adventní magazín

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Webové html5 hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové html5 hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Logické, Sportovní, Strategie, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Karetní, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Závodní, Pro dívky, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Klasické a podobně.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Keywords:Seznam přípon a koncovek souborů, odkaz, Federace USA, Skvělé hry online zdarma, Obrázky ke stažení na plochu, internetové stránky, V, Online testy a kvízy zdarma, Flag of Australia, Full HD wallpapery ke stažení, hyperlinky, Přehled států světa a jejich vlajek

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Výroky, úsloví, moudra, motta, aforismy, hlášky, bonmoty

Citáty slavných, Výroky, úsloví, moudra, motta, aforismy, hlášky, bonmoty, . Mj. na webu naleznete citáty o zlu, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o víře, citáty o smutku, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o penězích, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Kameňáky, anekdoty, ftipy, fóry, vtípky, frky

Zkuste vypnout! Kameňáky, anekdoty, ftipy, fóry, vtípky, frky. vás dostanou. Vtipy z kategorií černý humor, frky o zvířatech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, kameňáky, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty apod.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Letecké simulátory, Auta a závodní, Oddechové hry, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Hannah Montana, Oblíkačky, Deskovky, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Omalovánky, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Adventury, online html5 hry, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení apod.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Klíčová slova: výukové pomůcky, linky, cestování, Tanzania, zajímavosti, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Seznam vlajek amerických států, Topmodelky a celebrity, volný čas, K, odkazy, č

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Staré hry online

Běžte na staré hry online. Naleznete zde Strategie, strategické hry, Logické, Akční hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Karetní hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Online životopisy, biografie - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Fotograf, Američan, Generalissimus, Politik, Česká královna, Olympijští vítězové, Maršál, První republika, Válka, Ministr, KHL, Husité, Režisér, Vůdce, Normalizace, Boston Bruins, Herečka, Country, NHL, Kněz, Lord, Slovák, Nežijící, Textařka, Florida Panthers, Ital, Esejista, Rakousko-Uhersko, Životopis, Továrník, Archivář, Komik, Faraon, Královna, Český slavík, Rock ‚n‘ Roll apod.

Síť, zábava, důležité informace

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak konvertovat, jak otevřít, jak vytvořit, čím zobrazit, jak přehrát, čím prohlížet, jak importovat, kterak editovat, jak spustit, v čem spustit soubory z následujících kategorií: dokumenty, komprimace dat, video soubory, písma, fonty, internet a web, grafiku, konfigurační soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, koncovky souborů apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Klíčová slova: Staré hry online, Vlajky států a zemí světa, Staré hry online, Tapety se zvířaty na plochu PC, doporučujeme, multimédia, tipy, Póquer juego de apuestas, Slovník pojmů Co je to?, F, Nejlepší hry pro dívky

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Staré hry online

Běžte na staré hry online. Naleznete zde Strategie, strategické hry, Logické, Akční hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Karetní hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Online životopisy, biografie - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Fotograf, Američan, Generalissimus, Politik, Česká královna, Olympijští vítězové, Maršál, První republika, Válka, Ministr, KHL, Husité, Režisér, Vůdce, Normalizace, Boston Bruins, Herečka, Country, NHL, Kněz, Lord, Slovák, Nežijící, Textařka, Florida Panthers, Ital, Esejista, Rakousko-Uhersko, Životopis, Továrník, Archivář, Komik, Faraon, Královna, Český slavík, Rock ‚n‘ Roll apod.

Náš tip, zábava, důležité informace

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Liberecký kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: účetnictví, hardware, internet, filozofie, různé, kultura, lékařství a medicína, materiály, náboženství a křesťanství, stavebnictví, fyzika, nápoje, počítače, nemoce, software, chemie, zločin a právo, příroda, latina, bankovnictví, psychologie, matematika, zkratky, ekonomie a ekonomika atd.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, čím zobrazit, jak vytvořit, jak otevřít, v čem upravit, jak převést, čím prohlížet, v čem spustit, jak importovat, jak konvertovat, jak přehrát soubory těchto typů: grafiku, konfigurační soubory, písma, fonty, spustitelné soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, internet a web, hudební audio soubory, komprimace dat, systémové soubory, dokumenty apod.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, humor, školství, webovky, Dopravní značky, Saint Lucia, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Webové html5 hry zdarma, Super online kvízy, Stručný slovník pojmů a termínů, Zlatan Ibrahimović,

Několik fórů na závěr. Vtip Jak poznat blbce: „Jak zjistíte,“ vyptával se jistý český politik odborníka, „že někdo , kdo vypadá úplně normálně, je úplně normální blbec?“ „Pro takový účel máme speciální otázky.“ „Například?“ „Horolezec Braun dvakrát vystupoval na Mont Blanc. Při jednom z těchto výstupů spadl a zahynul. Při kterém?“ „Ale doktore, jak to má ten blbec vědět, když se třeba nezajímá o horolezectví?“

„Jak zjistíte,“ vyptával se jistý český politik odborníka, „že někdo , kdo vypadá úplně normálně, je úplně normální blbec?“ „Pro takový účel máme speciální otázky.“ „Například?“ „Horolezec Braun dvakrát vystupoval na Mont Blanc. Při jednom z těchto výstupů spadl a zahynul. Při kterém?“ „Ale doktore, jak to má ten blbec vědět, když se třeba nezajímá o horolezectví?“

Když Tě holka nemá ráda, stačí prdel kamaráda.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Tapety na plochu PC
Doporučené odkazy
Online hry zdarma
Tipy na zajímavé weby
Free software
Partnerské weby
Maria Šarapovová
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Narozeninová přáníčka:

Texty z lásky k narozeninám
Narozeninová přáníčka dětem
Přáníčko k narozeninám podle jmen
Přání k narozeninám pro muže
Texty k narozeninám pro ženu

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení

Texty k svátku:

Gratulace k jmeninám podle jmen
Přáníčko k jmeninám pro děti
Přáníčka k svátku pro muže
Přáníčko k svátku pro ženu
Texty k jmeninám, sms texty
Přání k svátku dětem

Zamilované vzkazy:

Vyznání lásky pomocí sms
Romantické verše holce
Zamilované zprávy pro holku
Stýskací sms vzkazy
Romantické SMS klukovi
Romantické básničky miláčkovi
Zamilované verše pro kluka
Romantické SMSky pro miláčka

Tapety na plochu:

Obrázky na plochu Windows 1366x768
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Tapety na plochu 2560x1600
Pozadí na plochu 1680x1050
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Wallpapers na plochu 1600x1200
Full HD tapety na mobil 1080x1920

Tapety na plochu:

Obrázky na plochu Windows 1366x768
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Tapety na plochu 2560x1600
Pozadí na plochu 1680x1050
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Wallpapers na plochu 1600x1200
Full HD tapety na mobil 1080x1920