Partnerské weby, internet, počítače, hry

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Wallpapers na plochu PC - obrázky na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na plochu PC. vhodné pro smartphone, obrazovka počítače, displej, ultrabook, tablet, mobil, monitor, notebook, PC, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Linux Fedora, Linux Mint, OSX, Mac, Java ME, Android, SUSE Linux, Windows Server 2012, Slackware, Linux Xubuntu, Windows 7. Obrázky ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako letadla, dopravní prostředky, voda a bubliny, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, noční města, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, zvířata, květiny, kytky, psi a štěňátka, wallpapery. Dostupná rozlišení jsou 2048x1080, 1080x1800, 1440x960, 800x600, 1152x768, 1280x854, 1280x1024, 1600x1200, 800x1280, 412x846, 1920x1280, 2160x3840, 1536x2048, 1024x768, 2048x1536, 1200x1920 atd.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Městské a obecní prapory obcí ČR, Seznam vlajek měst České republiky, doporučujeme, Libro da colorare, Webové online hry zdarma, F, Online hry zdarma, Descarga de música, info, Online hry zdarma, Nejhranější online hry zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zvířata, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, zelenina, rostliny, láska, symboly, věda, sport, osobnosti a lidé, nápoje, přístroje, ženy a dívky, květiny, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony, ptáci, náboženství, hudba, mapy atd.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Síť, internet, počítače, hry

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Keywords:Stručný slovník pojmů a termínů, M, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, pro děti, Přání k jmeninám, sms ke svátku, zdarma, Pozadí na PC, Superhry a hry online zdarma, Call girls, zeměpis, Tapety na plochu počítače, volný čas

Ftipy, fóry, frky, vtipy, černý humor, vtípky

Chcete se pobavit? Ftipy, fóry, frky, vtipy, černý humor, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné básničky, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, frky o zvířatech, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice apod.

Aforismy, motta, bonmoty, výroky, přísloví, moudrosti, úsloví

Citáty slavných, Aforismy, motta, bonmoty, výroky, přísloví, moudrosti, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Středočeský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj apod.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií bankovnictví, příroda, technika, matematika, sport, zločin a právo, nápoje, věda, stavebnictví, internet, náboženství a křesťanství, hardware, fyzika, kultura, materiály, literatura, politika, nástroje, rostliny, nemoce, školství, latina, cestování, psychologie atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Klíčová slova: internet, Online biografie, životopisy osobností, zadarmo, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, webovky, weby, Státní prapory států světa, Omalovánky pro děti online, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Členské země americké federace, F

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Ftipy, vtípky, fóry, fórky, anekdoty, vtipy

Chcete se pobavit? Ftipy, vtípky, fóry, fórky, anekdoty, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné hádanky, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o metanolu, kameňáky, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipné citáty apod.

Náš tip, internet, počítače, hry

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Píseň, Omalovánky, Vánoční stromeček, Plocha, Jingle Bells, Kinder, Vánoční punč, Film, Vánoční koule, Osvětlení, Štěstí, Rumové řezy, Papírový vánoční stromek, Televize, Bramborový salát, Monitor, Jmenovka, Striezelmarkt, Stromeček, Šišky, Ostrava, Lindt, Keramický adventní věnec, Wallpaper, Linux, Tichá noc, Neviňátko, Windows, Sám doma, Vánoční svařák, Alkoholový kalendář apod.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Super online flash hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online flash hry . Mj. na webu naleznete Strategie, Střílečky, Sportovní, Karetní, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Logické, Klasické, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Závodní, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak otevřít, jak vytvořit, jak konvertovat, kterak editovat, jak přehrát, jak převést, čím prohlížet, čím zobrazit, jak importovat, jak exportovat soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, komprimace dat, spustitelné soubory, dokumenty, obrazy disků, grafiku, písma, fonty, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, internet a web, koncovky souborů apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Klíčová slova: odkazy, Online testy zdarma, Vlajky států USA, Egypt, zajímavosti, Přehled přípon a koncovek souborů, multimédia, SMS přání k jmeninám podle jmen, Online vánoční webzine, Super online flash hry, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Ftipy, vtípky, fóry, fórky, anekdoty, vtipy

Chcete se pobavit? Ftipy, vtípky, fóry, fórky, anekdoty, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné hádanky, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o metanolu, kameňáky, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipné citáty apod.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Webové online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Karetní hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Logické, Bojové gamesy, Akční hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Vše o Vánocích - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jmenovky, Písnička, Sněhulák, Plzeň, Ostrava, Kinder, Obrazovka, Cesmína, Kapr, Samolepky, Blahopřání, Korálky, Jingle Bells, Papírové ozdoby, Francouzsky, SMS, Anglicky, Vánoční koledy, Tisk, Recepty, Vánoční stromek, Keramika, Filmy, Linecká kolečka, Košíčky, Jarmark, Pozadí, Betlém, Brno, Štědrý večer, Advent apod.

Online životopisy, biografie - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, významné osobnosti, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Právník, Kancléř, Producent, Textař, Antropolog, Vládce, Česká královna, Lord, Protektorát, Teolog, Miliardáři, Miliardář, Brno, Čeští králové, New Jersey Devils, Český slavík, Pittsburgh Penguins, Orlík, Hokej, Ministr, Malíř, Faraon, Továrník, Historik, Diplomat, Husité, Vrah, Poslanci, Státník, Vůdce, Režisér, Sebevražda, Československo, Generalissimus, Rakušan, Francouz apod.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, F, pro dospělé, Obrázky a kliparty zdarma, Hry pro nejmenší online, Striptease, výukové pomůcky, Nejhranější online testy a kvízy, Kliparty pro dokumenty, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zdroje informací, zábava, Draw poker,

Několik fórů na závěr. Vtip Jágr: „Ten hokejista Jágr je ale skrblík!” „Proč myslíš?” „Vyhrál už tolik Zlatých hokejek a na mistrovství hraje s dřevěnou!”

„Ten hokejista Jágr je ale skrblík!” „Proč myslíš?” „Vyhrál už tolik Zlatých hokejek a na mistrovství hraje s dřevěnou!”

Syn se vrací domů a volá ode dveří na otce: - Tati, už jsem doma! Otec sedí za počítačem a prohlíží si facebook, ani nezdvihne hlavu od monitoru a odpovídá: - Fajn. A kde si vlastně byl? - Na vojně.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Modelo de Camara web
Zajímavé internetové odkazy
Vlajka Svaté Lucie
Partnerské weby
Onlinovky - online hry
Doporučené odkazy
Gratulace a přání
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut
Online omalovánky dopravních prostředků
Online omalovánky krajin a přírody
Online obrázky letadel k vybarvení
Online obrázky postav z pohádek k vybarvení
Online omalovánky pro nejmenší
Sportovní obrázky k vybarvení pro nejmenší
Obrázky Advent, Vánoce online k vybarvení
Obrázky s velikonočními motivy k vybarvení
Omalovánky s vláčky pro děti
Omalovánky zaměstnání, povolání, profese

Přání k narozeninám:

Texty k narozeninám sms
Přání k narozeninám dětem
Narozeninové texty podle věku
Narozeninová přáníčka pro muže
Gratulace k narozeninám podle jmen

Zamilované psaní:

Vyznání lásky pomocí sms
Omluvné sms zprávy
Romantické SMS klukovi
Stýskací sms vzkazy
Zamilované zprávy pro kluka
Romantické básničky pro holku
Zamilované vzkazy miláčkovi
Zamilované verše holce