Partnerské weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete online testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, výukové pomůcky atd.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Dopravní značky, URL, Obrázky k vybarvení, Seznam vlajek měst České republiky, Státní vlajky států světa, Přehled zkratek a akronymů, Svátky, jmeniny, kalendář, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Počítačové tapety pro Windows, školství, Dopravní značení

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Hry pro dívky online

Doporučujeme hry pro dívky online. Vybírejte z kategorií Karetní hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Sportovní, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Logické a tak podobně.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako lékařství, osobnosti, žurnalisté a novináři, psychologie, sport, poruchy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, přezdívky, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, věda, politika, záliby, politici, mytologie, historie, nadpřirozené osoby, školství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci atd.

Keywords:Online vánoční webzine, Skvělé hry online zdarma, V, Hry pro dívky online, Flag of Switzerland, pro děti, F, zadarmo, Přání k jmeninám, sms ke svátku, Wallpapery do mobilu, Kliparty zdarma ke stažení, volný čas

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Nejlepší online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Oblíkačky, Akční gamesky, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Letecké simulátory, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Sportovní gamesy, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní apod.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, internet, Online biografie, životopisy osobností, Tapety, wallpapery na plochu PC, linky, cestování, V, Vlajka Severního Irska, webové stránky, Obrázky zdarma, doporučujeme, Hry pro dívky online

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Počítačové tapety pro Windows - pozadí na tablet

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Počítačové tapety pro Windows. jsou vhodná pro mobilní telefon, notebook, phablet, monitor, počítač, tablet, displej, mobil, obrazovka počítače, smartphone, PC a pro operační systémy Mac, Linux Xubuntu, Linux Fedora, Windows 98, Windows Server 2012, Windows 10, Android, macOS, Windows XP, Chrome OS, Java ME. Wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako voda a bubliny, květiny, kytky, dopravní prostředky, motorky, motocykly, zvířata, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, wallpapery, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, letadla, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, noční města. Zvolit si můžete z velikostí 375x812, 1152x768, 393x786, 1280x1024, 1536x2048, 1536x2560, 1920x1200, 2560x1440, 360x760, 2048x1536, 412x846, 1280x960, 640x480, 854x480, 1152x864, 768x1024 atd.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Fórky, vtípky, frky, černý humor, anekdoty, vtipné texty

Potřebujete se naladit? Fórky, vtípky, frky, černý humor, anekdoty, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Bohu, O důchodcích, O Slovácích, O mužích, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O manželství, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O škole, O gayích a homosexuálech, O ženách, Frky ze života, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích apod.

Moudra, motta, rčení, moudrosti, aforismy, hlášky, úsloví

Citáty slavných, Moudra, motta, rčení, moudrosti, aforismy, hlášky, úsloví, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o lži, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o víře, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o odvaze, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o zlu od různých známých osobností.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Vtipné texty, vtipy, ftipy, fórky, kameňáky, černý humor

Chcete se pobavit? Vtipné texty, vtipy, ftipy, fórky, kameňáky, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O důchodcích, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, O ekonomech, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O škole, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, O Windows, O zvířátkách, O Somálcích apod.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Klíčová slova: Americké federální vlajky, Online vánoční webzine, hyperlinky, Velikonoční kliparty zdarma, Obrázky na PC ke stažení, odkaz, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Omalovánky k vytisknutí, zábava, pro dospělé, M

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Počítačové tapety pro Windows - pozadí na tablet

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Počítačové tapety pro Windows. jsou vhodná pro mobilní telefon, notebook, phablet, monitor, počítač, tablet, displej, mobil, obrazovka počítače, smartphone, PC a pro operační systémy Mac, Linux Xubuntu, Linux Fedora, Windows 98, Windows Server 2012, Windows 10, Android, macOS, Windows XP, Chrome OS, Java ME. Wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako voda a bubliny, květiny, kytky, dopravní prostředky, motorky, motocykly, zvířata, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, wallpapery, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, letadla, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, noční města. Zvolit si můžete z velikostí 375x812, 1152x768, 393x786, 1280x1024, 1536x2048, 1536x2560, 1920x1200, 2560x1440, 360x760, 2048x1536, 412x846, 1280x960, 640x480, 854x480, 1152x864, 768x1024 atd.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Severní Dakota, Michigan, Havaj, Aljaška, Kentucky, Oklahoma, Arkansas, Severní Karolína, Nové Mexiko, Washington, Maine, Wyoming, Arizona, Iowa, Maryland, Connecticut, Nebraska, Pensylvánie, Delaware, Mississippi, Ohio, Montana, Rhode Island, Colorado, Missouri, Nevada atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií vlastnosti, školství, profese a zaměstnání, záliby, historie, křesťanství, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství, umělci, fikce a fantasy, psychologie, žurnalisté a novináři, sport, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, mytologie, národnost, osobnosti, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Georgie, Maryland, Delaware, Montana, Maine, Alabama, Oklahoma, Arkansas, Arizona, New Jersey, Oregon, Havaj, Connecticut, New York, Jižní Karolína, Kalifornie, Idaho, Kansas, Rhode Island, Iowa, Pensylvánie, Florida, Michigan, Indiana, Severní Dakota, Washington atd.

Hry pro dívky online

Všem hráčům doporučujeme hry pro dívky online . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro děti, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Animace, Karetní hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Závody aut, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Logické hry, Akční hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Pro dívky a tak dále.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: ú, Biografie slavných osobností, výukové pomůcky, zdroje informací, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Online quiz, internet Educational quizzes, practical applications, internetové stránky, Online zeměpisné testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Přehled zkratek a akronymů, zeměpis, Hry pro nejmenší online, Obrázky na plochu města,

Několik fórů na závěr. Vtip Schytala to tchýně: Náhodný puk zabil v hledišti hokejistovu tchyni. Reprezentační borec se k tragické události vyjádřil slovy: „A kdo říká, že byl náhodný?”

Náhodný puk zabil v hledišti hokejistovu tchyni. Reprezentační borec se k tragické události vyjádřil slovy: „A kdo říká, že byl náhodný?”

Umírající babička říká své vnučce: "Chci ti zanechat svou farmu. To zahrnuje i vilu, traktor a další vybavení včetně 22 398 750 dolarů." Vnučka, která se již brzo stane bohatou říká: "Babi, jsi tak štědrá, nevěděla jsem, že máme farmu! Kde to je?" Babička z posledního dechu šeptá: "Facebook.."

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Vlajky, flags
Partnerské weby
Obrázky a kliparty nejen na plochu PC
Tipy na zajímavé weby
Vlajka Walesu
Doporučené odkazy
Charlize Theron
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přání k narozeninám:

Texty k narozeninám sms
Přání k narozeninám dětem
Narozeninové texty podle věku
Narozeninová přáníčka pro muže
Gratulace k narozeninám podle jmen

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení

Přání k jmeninám:

Přáníčka k jmeninám pro děti
Přáníčko k jmeninám podle jmen
Gratulace k svátku podle jmen
Blahopřání k jmeninám pro muže
Texty k svátku pro ženu
Gratulace k jmeninám, sms texty

Zamilované psaní:

Vyznání lásky pomocí sms
Omluvné sms zprávy
Romantické SMS klukovi
Stýskací sms vzkazy
Zamilované zprávy pro kluka
Romantické básničky pro holku
Zamilované vzkazy miláčkovi
Zamilované verše holce

Tapety na plochu:

Wallpapers na plochu 1600x1200
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Tapety na plochu 2560x1600
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Pozadí na plochu 1680x1050
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Obrázky na plochu Windows 1366x768

Tapety na plochu:

Wallpapers na plochu 1600x1200
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Tapety na plochu 2560x1600
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Pozadí na plochu 1680x1050
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Obrázky na plochu Windows 1366x768