Tipy na zajímavé weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Frky, anekdoty, černý humor, kameňáky, vtipy, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Frky, anekdoty, černý humor, kameňáky, vtipy, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipné básničky, anekdoty o politice, černý humor, vtipy o metanolu, kameňáky, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií profese a zaměstnání, žurnalisté a novináři, státní správa, záliby, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, školství, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, osobnosti, věda, sport, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci, politici, politika, poruchy, filozofie, historie, psychologie, mytologie, lékařství, národnost atd.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Běžte na online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Super online hry zdarma

Zapařte si super online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategické onlinovky, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Deskovky, Akční gamesky, Letecké simulátory, online html5 hry, Auta a závodní, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Oblíkačky apod.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Pozadí na plochu PC, M, Chile, Vánoční magazín, Slovník pojmů Co je to?, Online geografické testy zdarma bez registrace, Chelsea Football Club, zeměpis, hyperlinky, pro děti, Free game online hry

Nejlepší hry pro dívky

Všem hráčům doporučujeme nejlepší hry pro dívky. Vybírejte z kategorií Sportovní, Bojové gamesy, Logické, Relaxační onlinovky, Akční hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Mj. na webu naleznete online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Moudra, motta, hlášky, přísloví, bonmoty, aforismy, rčení

Citáty slavných osobností, Moudra, motta, hlášky, přísloví, bonmoty, aforismy, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o zlu, citáty o smrti, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o ženách od různých známých osobností.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj apod.

Keywords:PC pozadí pro Windows, webové stránky, F, Seznam zkratek a akronymů, Bacará, F, M, Obrázky vlajek států světa, Vtipy, multimédia, Pozadí na plochu počítače, webovky

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Deskovky, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Hannah Montana, online html5 hry, Oddechové hry, Strategické onlinovky, Auta a závodní, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Adventury, Oblíkačky, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, v čem upravit, jak spustit, jak exportovat, čím prohlížet, jak přehrát, jak importovat, v čem spustit, jak vytvořit, jak převést, kterak editovat soubory z následujících kategorií: video soubory, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, internet a web, koncovky souborů, systémové soubory, grafiku, hudební audio soubory, komprimace dat, šablony dokumentů, konfigurační soubory apod.

Klíčová slova: humor, Dopravní značky, zábava, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, internet, weby, doporučujeme, Obrázky k svátku, obrázková přání, tipy, školství, info, Online biografie, životopisy osobností

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma . Naleznete zde Střílečky, Logické, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Strategie, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Oddechové, Klasické, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Závodní, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry a podobně.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Vlajky spojených států amerických

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Louisiana, Nové Mexiko, Wisconsin, Vermont, New Jersey, Iowa, Wyoming, New Hampshire, Mississippi, Utah, Arkansas, Oklahoma, Ohio, Florida, Havaj, Connecticut, Massachusetts, Delaware, Kentucky, Washington, Jižní Dakota, Georgie, New York, Montana, Severní Karolína, Idaho atd.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Obrázky zdarma, Ilustrace, obrázky, Yemen, odkaz, Dopravní značky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Vlajka Tokelau, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Nejlepší hry pro dívky, Wallpapers na PC

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma . Naleznete zde Střílečky, Logické, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Strategie, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Oddechové, Klasické, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Závodní, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry a podobně.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční přání atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Staroměstské náměstí, Nový rok, Štědrý den, Osvětlení do oken, Vídeň, Štěstí, Recepty, Schleich, Jmenovky, Plzeň, Milka, Přáníčko, Píseň, Jedle, Vykrajovátka, Stromeček, Adventní neděle, Jingle Bells, Třásně, Vánoční hvězda, Bramborový salát, Papírový vánoční stromek, Vánoční svíčky, Umělý vánoční stromek, Papírové ozdoby, Windows, Rumové řezy, Adventní svícen, Václavské náměstí, Televize, Strom apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: New Jersey Devils, Básníci, Hudebnice, Američan, Životopis, Československo, Vládce, Zpěvačky, Archivář, HIV pozitivní, Podnikatelé, Komik, Čech, Hokejisté, Slováci, Masový vrah, Diplomat, Antropolog, Komunisté, Exilový prezident, Novinář, První republika, Královna, Prezidenti ČR, KHL, Režisér, Rock ‚n‘ Roll, Obchodník, Itálie, Skladatel, Miliardář, Ministři, Habsburkové, Avangard Omsk, Country, Ital apod.

Klíčová slova: Staré hry online, cestování, pro dospělé, Online životopisy, biografie slavných osobností, Super online hry zdarma, Draw poker, internetové stránky, zajímavosti, URL, zdroje informací, Super online kvízy, Vše o Vánocích, Flag of Australia,

Několik fórů na závěr. Vtip Bojovníci: „Tým musí mít bojovníky, to je pravda,” pronáší k problémovému hráči trenér, „ale ta bojovnost se má odrazit na výsledku zápasu, ne v kolonce vyloučených!”

„Tým musí mít bojovníky, to je pravda,” pronáší k problémovému hráči trenér, „ale ta bojovnost se má odrazit na výsledku zápasu, ne v kolonce vyloučených!”

Prijde clovek do baru v nejvyssim patre mrakodrapu. Vypada to tam slusne, tak si prisedne k pultu, objedna si a da se do reci s chlapikem vedle. "Jsem tu poprve, stoji to tu za to?" "Jo, ja jsem tu furt. Je to tu vazne mimoradné misto." "V cem?" "Vidis tamhleto okno? To treti zleva? Vitr tu narazi na stenu budovy tak zvlastnim zpusobem, ze kdyz vyskocis ven, uletis jenom par metru a hodi te to zpatky." "Ale to prece nejde." Chlapik se misto odpovedi zvedne, otevre okno a vyskoci. A opravdu - uleti sotva deset metru, zastavi se ve vzduchu a proleti oknem zpatky dovnitr. "Je to sranda, mel bys to taky zkusit," rekne a vrati se k baru. Clovek zavaha a pak proskoci otevrenym oknem. Deset metru, dvacet, tricet, padesat... a plac, rozmazne se o chodnik. Barman se nakloni k chlapkovi a utrousi: "Poslys, Supermane, ty kdyz se napijes, ses vazne pekna kurva!"

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Juventus Turín
Naše tipy
Omalovánky k vytištění pro děti
Zajímavé internetové odkazy
Vlajka Pitcairnových ostrovů
Doporučené odkazy
Kasína
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.