Tipy na zajímavé weby, volný čas a zábava

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Anekdoty, fórky, fóry, kameňáky, frky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, fórky, fóry, kameňáky, frky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, kameňáky, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipné hádanky, frky o zvířatech, černý humor, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji apod.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Náš tip, volný čas a zábava

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: filozofie, sport, matematika, lékařství a medicína, fyzika, nástroje, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, chemie, náboženství a křesťanství, nemoce, rostliny, materiály, literatura, věda, internet, účetnictví, školství, hardware, cestování, software, zkratky, kultura, psychologie atd.

Klíčová slova: zajímavosti, školství, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, XXX, porn, Adult, hot sexy girls teens videos, multimédia, info, Nejhranější hry online, Omalovánky k vytištění pro děti, Online adventní magazín, Online geografické testy zdarma bez registrace, zeměpis, volný čas

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Síť, volný čas a zábava

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Vermont, Kansas, Severní Karolína, Massachusetts, Maryland, Nebraska, Rhode Island, Oregon, Ohio, Pensylvánie, Idaho, Michigan, Colorado, Virginie, Wisconsin, Montana, Delaware, Maine, Iowa, Indiana, Oklahoma, Alabama, Georgie, Arizona, Utah, Mississippi atd.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Keywords:Full HD wallpapers na PC, Onlinovky zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Přehled souborových přípon, Zlatan Ibrahimović, Hry pro nejmenší online, Ilustrační obrázky, č, Kostky, webovky, odkaz, Online vánoční magazín

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma . Naleznete zde Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Střílečky, Postřehové hry, Logické hry, Strategie, Sportovní hry, Závody aut, Adventury, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Pro dívky, Relaxační hry, Animace, Bojové hry, Hry pro děti a tak dále.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vojenské hodnosti, geocaching, měny, státy usa, fyzikální jednotky, obecné zkratky, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, země EU, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Internet, síť, volný čas a zábava

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií příkazové dopravní značky, zahraniční značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky apod.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Staré hry online

Vyzkoušejte staré hry online . Naleznete zde Sportovní, Logické, Strategie, Pro dívky, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Oddechové, parkování - parkovačky, Klasické, Střílečky, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry a podobně.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Slovník pojmů Co je to?, cestování, Omalovánky k vytištění, linky, Přehled států světa a jejich vlajek, Seznam souborových přípon, Nejlepší web stránka, humor, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, F, P

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Nejhranější hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější hry online. Naleznete zde Akční hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Logické, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Karetní hry, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Wallpapery na tablet - obrázky na PC ke stažení

Také doporučujeme: Wallpapery na tablet. jsou vhodná pro smartphone, monitor, mobilní telefon, ultrabook, displej, phablet, notebook, tablet, obrazovka počítače, mobil, počítač a pro operační systémy Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Microsoft Windows Vista, Windows 98, Windows Me, Linux Ubuntu, FreeBSD, Android, Windows NT, Apple iOS (iPhone). Pozadí na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, ptáci, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, zvířata, flóra, stromy, tenisté a tenistky, fantasy, květiny, motorky, vesmír, kosmos, nature - příroda, sportovní wallpapery. Zvolit si můžete z velikostí 375x812, 1152x1920, 1920x1440, 1920x1200, 1152x864, 750x1334, 2160x3840, 2560x1440, Full HD 1080x1920, 854x480, 2560x1600, 4800x1200, 1800x1440, 360x640, 1280x720, 1536x2048 atd.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Webové html5 hry zdarma

Zapařte si webové html5 hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Postřehové hry, Pro dívky, Hry pro děti, Bojové hry, Animace, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Relaxační hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Adventury a tak dále.

Online adventní magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom se podívejte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Popelka, Wallpaper, Písnička, Samolepky, Anglicky, Milka, Tiskárna, Desktop, Vinná klobása, Bůh, Zdraví, Schleich, Jingle Bells, Osvětlení, Omalovánky, Vánoční světýlka, Rostliny, Špalda, Přání, Václavské náměstí, Ježíšek, Řetězy, Adventní svícen, Bramborový salát, Německy, Pro děti, Rumové řezy, Tapeta, Vosí hnízda, Strom, Lindt apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, osobnosti, lékařství, věda, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, historie, nadpřirozené osoby, psychologie, státní správa, poruchy, sport, fikce a fantasy, křesťanství, mytologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politici, vlastnosti, školství, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, filozofie atd.

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. V této jedinečné sbírce naleznete Antarktidy, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země východní Asie, země střední Asie, země jižní Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky apod.

Hry pro nejmenší online

Vyzkoušejte hry pro nejmenší online. V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry, Postřehové, Závodní moto hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zábava, URL, Přání a obrázky, zadarmo, Biografie slavných osobností, doporučujeme, Přání k svátku, Pozadí na tablet, Webové html5 hry zdarma, Obrázky, kliparty

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Nejhranější hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější hry online. Naleznete zde Akční hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Logické, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Karetní hry, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Wallpapery na tablet - obrázky na PC ke stažení

Také doporučujeme: Wallpapery na tablet. jsou vhodná pro smartphone, monitor, mobilní telefon, ultrabook, displej, phablet, notebook, tablet, obrazovka počítače, mobil, počítač a pro operační systémy Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Microsoft Windows Vista, Windows 98, Windows Me, Linux Ubuntu, FreeBSD, Android, Windows NT, Apple iOS (iPhone). Pozadí na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, ptáci, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, zvířata, flóra, stromy, tenisté a tenistky, fantasy, květiny, motorky, vesmír, kosmos, nature - příroda, sportovní wallpapery. Zvolit si můžete z velikostí 375x812, 1152x1920, 1920x1440, 1920x1200, 1152x864, 750x1334, 2160x3840, 2560x1440, Full HD 1080x1920, 854x480, 2560x1600, 4800x1200, 1800x1440, 360x640, 1280x720, 1536x2048 atd.

Informace, volný čas a zábava

Nej hry online

Všem hráčům doporučujeme nej hry online . Mj. na webu naleznete Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Logické hry, Farmářské hry, Oblíkačky, online html5 hry, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Hry s koňmi, Střílecí hry, Barbie hry, Auta a závodní, Letecké simulátory, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry apod.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, hudební zkratky, geocaching, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, státy usa, okresy České republiky, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, měny, týmy NHL, internetové domény 1. řádu apod.

Klíčová slova: Státní prapory, Online testy zdarma bez registrace, Biografie slavných osobností, pro děti, Staré hry online, Wallpapers na plochu, A, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zdroje informací, internetové stránky, Nej hry online, webové stránky, Vlajky evropských zemí,

Několik fórů na závěr. Vtip Nadějný hráč: Článek o nadějném mladém hokejistovi: Co ukáže na mistrovství světa? „Nevím, nejsem striptér.”

Článek o nadějném mladém hokejistovi: Co ukáže na mistrovství světa? „Nevím, nejsem striptér.”

Někdo klepe na dveře. "Kdo je to ?" "Tady smrt !" "Jdi do prdele !" "Ááááno, takže si píšu: Rakovina konečníku"

Další odkazy:

Partnerské weby
Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku
Tipy na zajímavé weby
Chelsea FC sepak bola
Doporučené odkazy
Mám čest být vajíčko - velikonoční přáníčko
Naše tipy
Community card poker
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Wallpapers na plochu 1600x1200
Tapety na plochu 2560x1600
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Pozadí na plochu 1680x1050