Zajímavé odkazy, hry i všeobecné informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Nejhranější hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější hry online . Mj. na webu naleznete Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, online html5 hry, Oddechové hry, Adventury, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Letecké simulátory apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy zdarma. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Císař, Miliardáři, KHL, Obchodník, Překladatel, Zlatý slavík, Čech, Ministři, Druhá světová válka, Máj, Ministr zahraničí, AIDS, Francie, Náboženství, Prezidenti ČR, Američané, Poslanec, Hokejisté, New Jersey Devils, Politik, Teolog, Kladno, Malíř, Kancléř, Češi, Ekonom, Nežijící, Prezident USA, Masový vrah, Továrník, Pop, Atentát, Manýrismus, Slovenští prezidenti, Francouz, Pedagog apod.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, zábava, M, M, Digitální počítačové hry, herní konzole, Skvělé hry online zdarma, Dopravní značky, F, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, Webové online hry zdarma, zajímavosti, tipy, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, čím zobrazit, čím prohlížet, kterak editovat, jak přehrát, jak otevřít, jak konvertovat, jak vytvořit, v čem spustit, v čem upravit, jak importovat soubory následujících typů: dokumenty, šablony dokumentů, obrazy disků, grafiku, koncovky souborů, písma, fonty, konfigurační soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Informace, hry i všeobecné informace

Členské země americké federace

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Utah, Georgie, Nevada, Connecticut, Arkansas, Západní Virginie, Michigan, Severní Karolína, Pensylvánie, Wyoming, Wisconsin, Jižní Karolína, New York, Colorado, Indiana, Severní Dakota, Massachusetts, Oklahoma, Delaware, Maryland, Idaho, Missouri, Kansas, Louisiana, Minnesota, Nebraska atd.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, čím zobrazit, jak exportovat, jak spustit, jak převést, v čem spustit, kterak editovat, jak přehrát, jak vytvořit, v čem upravit, jak konvertovat následující typy souborů: šablony dokumentů, systémové soubory, internet a web, video soubory, konfigurační soubory, hudební audio soubory, obrazy disků, komprimace dat, koncovky souborů, písma, fonty, spustitelné soubory, grafiku apod.

Keywords:Prapory všech zemí světa, Seznam vlajek měst České republiky, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, zadarmo, Přáníčka a obrázky k svátku, kuriozity, Online zeměpisné testy zdarma, pro dospělé, Romantické zamilované sms vzkazy, Seznam přípon a koncovek souborů, odkazy, zdarma

Webové online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Postřehové, Akční hry, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Logické, Karetní hry a tak podobně.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, evropské země a státy, země východní Asie, země Afriky apod.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako symboly, ovoce, hmyz, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, květiny, zvířata, hudba, jídlo a nápoje, rostliny, náboženství, sport, auta, věda, přístroje, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, nápoje, ženy a dívky, mapy, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent atd.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC, Pozadí na plochu počítače, odkaz, Póquer juego de apuestas, Prapory českých měst, F, Obrázky, kliparty, Omalovánky k vytištění pro děti, Webové online hry zdarma, Prapory regionů a království, Přehled státních vlajek států světa, Obrázky zdarma

Ftipy, fórky, anekdoty, kameňáky, vtipné texty, vtípky

Zkuste vypnout! Ftipy, fórky, anekdoty, kameňáky, vtipné texty, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, murphyho zákony, židovské anekdoty, kameňáky, vtipné básničky, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipné citáty, černý humor apod.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Síť, hry i všeobecné informace

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Pozadí na PC - obrázky na PC

Dále vám doporučujeme: Pozadí na PC. doporučujeme pro mobil, phablet, mobilní telefon, počítač, PC, monitor, displej, obrazovka počítače, tablet, notebook, ultrabook a pro operační systémy Windows Me, Windows 7, Java ME, Windows XP, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Mac, OSX, Windows 98, Linux Xubuntu, Microsoft Windows Vista. Wallpapers na zdarma PC ke stažení z kategorií operační systémy, Windows, noční města, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, wallpapery, hudební tapety, jídlo a nápoje, příroda, krajina, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky. Stahujte v rozlišení 1440x960, 1024x768, 1800x1440, 412x846, 375x667, 1920x1200, 854x480, 2160x3840, 360x640, 1080x1800, 1536x2560, 1152x864, Full HD 1080x1920, 2048x1536, 1600x900, 393x786 atd.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Klíčová slova: Dopravní značení, Databáze osobností Kdo je to?, Adventní magazín, Blahopřání k MDŽ, multimédia, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, linky, Pozadí na plochu auta, F, školství, volný čas

Ftipy, fórky, anekdoty, kameňáky, vtipné texty, vtípky

Zkuste vypnout! Ftipy, fórky, anekdoty, kameňáky, vtipné texty, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, murphyho zákony, židovské anekdoty, kameňáky, vtipné básničky, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipné citáty, černý humor apod.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj apod.

Tapety na plochu PC - tapety na PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu PC. jsou vhodná pro počítač, displej, obrazovka počítače, mobil, mobilní telefon, ultrabook, notebook, PC, monitor, smartphone, tablet a pro operační systémy SUSE Linux, FreeBSD, Microsoft Windows Vista, Windows Me, Windows 7, Android, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Linux Mint. Full HD tapety ke stažení z kategorií adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, wallpapery, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, dopravní prostředky, sportovní pozadí, rostliny, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka, auta, 3D a Abstraktní, voda a bubliny, květiny, kytky, letadla, budovy a stavby, příroda, krajina. Zvolte si z rozměrů 1440x900, 1920x1080 Full HD, 1024x768, 1280x1024, Full HD 1080x1920, 393x786, širokoúhlé 1366x768, 1440x960, 768x1024, 360x720, 320x568, 1200x1920, 375x812, 750x1334, 360x760, 1600x2560 atd.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky apod.

Adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Santa, Papírový vánoční stromek, Vánoce, Zima, Linux, Jmenovka, Tablet, Jmelí, Tichá noc, Tiskárna, Vánoční tapety, Keramický adventní věnec, Patchwork, Mrazík, Štěstí, Silvestr, Papírové ozdoby, Jídlo, Slámový adventní věnec, Vánoční stromek, Film, Vánoční dekorace, Monitor, Vánoční koledy, Plocha, Sám doma, Hostina, Kuba, Píseň, Vánoční kaktus, Adventní svícen apod.

Klíčová slova: výukové pomůcky, A, Online vánoční magazín, Super online flash hry, Slovník pojmů Co je to?, Examen, evaluación estudiantil, Principio, Trampas o fraudes, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, hyperlinky, doporučujeme, Seznam souborových přípon, Biografie známých osobností, Americké federální vlajky, Texty blahopřání,

Několik fórů na závěr. Vtip Co je život: Zákon vyplývající ze života: Život je řada průšvihů po sobě nepravidelně jdoucích.

Zákon vyplývající ze života: Život je řada průšvihů po sobě nepravidelně jdoucích.

Kdyby byl Facebook škola, dostali bychom certifikát za výbornou docházku.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Texty přáníček k svátku podle jmen
Doporučené odkazy
Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám
Tipy na zajímavé weby
World countries flags
Partnerské weby
Tapety, pozadí, wallpapers
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přáníčka k narozeninám:

Texty z lásky k narozeninám
Přáníčko k narozeninám sms
Blahopřání k narozeninám pro ženu
Narozeninové texty podle jmen
Přáníčka k narozeninám dětem

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení

Blahopřání k jmeninám:

Texty k svátku pro kamarádku
Blahopřání k svátku podle jmen
Gratulace k jmeninám, sms texty
Přáníčka k svátku pro děti
Přáníčko k svátku dětem
Přáníčko k jmeninám sms

Zamilované SMSky:

Zamilované básničky klukovi
Vyznání lásky pomocí sms
Zamilované psaní pro holku
Romantické verše pro kluka
Romantické SMSky na dobrou noc
Zamilované vzkazy miláčkovi
Omluvné sms zprávy
Stýskací sms vzkazy

Tapety na plochu:

HD tapety na plochu Windows 1280x720
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Tapety na plochu 2560x1600
Wallpapers na plochu 1600x1200
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Pozadí na plochu 1680x1050

Tapety na plochu:

HD tapety na plochu Windows 1280x720
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Tapety na plochu 2560x1600
Wallpapers na plochu 1600x1200
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Pozadí na plochu 1680x1050