Zajímavé odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Superhry a hry online zdarma

Vyzkoušejte superhry a hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Akční hry, Animace, Postřehové hry, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Strategie, Pro dívky, Logické hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Závody aut a tak dále.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako značky upravující přednost, výstražné značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, zahraniční značky apod.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, odkazy, Americké federální vlajky, tipy, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, zadarmo, Nejhranější online testy a kvízy, výukové pomůcky, Oceánie, humor, linky, Nejlepší online hry zdarma, Webové online testy zdarma

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Staré hry online

Běžte na staré hry online . Naleznete zde Animace, Strategie, Karetní hry, Střílečky, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Závody aut, Relaxační hry, Pro dívky, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Logické hry, Bojové hry a tak dále.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, hudební zkratky, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, okresy České republiky, obecné zkratky, firmy a společnosti, měny, geocaching, vojenské hodnosti, státy usa, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu apod.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Keywords:Dopravní značky, Online geografické testy zdarma bez registrace, Nejlepší hry pro dívky, Seznam souborových přípon, Japan, Kliparty pro dokumenty, F, Slovník pojmů Co je to?, Tapety na plochu zdarma, volný čas, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Městské a obecní prapory obcí ČR

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: hardware, nemoce, bankovnictví, technika, nástroje, lékařství a medicína, chemie, školství, kultura, stavebnictví, software, účetnictví, zločin a právo, literatura, nápoje, počítače, filozofie, internet, jídlo, zkratky, politika, příroda, český jazyk, materiály atd.

Americké federální vlajky

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Mississippi, Tennessee, Michigan, Oregon, Severní Dakota, Kentucky, Havaj, Washington, Arizona, Maine, New York, Ohio, Severní Karolína, Idaho, Kansas, New Jersey, Rhode Island, Georgie, Iowa, Západní Virginie, Alabama, Connecticut, Kalifornie, Massachusetts, Missouri, Maryland atd.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, mapy, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, ptáci, nápoje, dopravní prostředky, muži, halloween, stavby, květiny, hudba, rostliny, ženy a dívky, láska, náboženství, symboly, zvířata, auta, zelenina, osobnosti a lidé atd.

Klíčová slova: pro dospělé, Kliparty pro dokumenty, Staré hry online, Webcam model, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Super free web games zdarma, Super free web games zdarma, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, webovky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, V

Superhry a hry online zdarma

Zahrajte si superhry a hry online zdarma. Naleznete zde Akční hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Postřehové, Karetní hry, Sportovní, Bojové gamesy a tak podobně.

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země východní Asie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií filozofie, mytologie, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, národnost, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, záliby, politici, rodinné vztahy, sport, zločin a právo, osobnosti, psychologie, státní správa, poruchy atd.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

PC tapety pro Windows - full HD pozadí na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. PC tapety pro Windows. lze použít v phablet, mobilní telefon, tablet, mobil, PC, obrazovka počítače, monitor, ultrabook, smartphone, displej, počítač a pro operační systémy Linux Mint, Slackware, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Windows NT, FreeBSD, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Windows 7, Mac, Windows Server 2012. Obrázky na PC ke stažení z kategorií nature - příroda, free wallpapers, fraktály, fantasy, armáda, válka, zbraně, motorky, zvířata, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, květiny, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život. Mnoho verzí a velikostí jako 393x786, 3200x1800, 1152x864, 3200x1200, 640x480, 1280x768, 1680x1050, 1600x900, 1280x800, 750x1334, 1152x1920, 360x640, 2048x1080, 800x1280, 1080x1800, 1600x2560 atd.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Klíčová slova: URL, M, zábava, Poker online card game, Wallpapers na PC ke stažení, Prapory všech zemí světa, zeměpis, FarmVille social network browser game, zajímavosti, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, webové stránky

Superhry a hry online zdarma

Zahrajte si superhry a hry online zdarma. Naleznete zde Akční hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Postřehové, Karetní hry, Sportovní, Bojové gamesy a tak podobně.

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země východní Asie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií filozofie, mytologie, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, národnost, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, záliby, politici, rodinné vztahy, sport, zločin a právo, osobnosti, psychologie, státní správa, poruchy atd.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Webové online testy zdarma

Vyzkoušejte webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Vtipné texty, fóry, vtípky, anekdoty, kameňáky, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, fóry, vtípky, anekdoty, kameňáky, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipné básničky, židovské anekdoty, kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, černý humor, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Klíčová slova: info, Superhry a hry online zdarma, Dopravní značení, hyperlinky, Full HD wallpapers na PC, Tapety na plochu PC, zdroje informací, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Nejhranější online testy a kvízy, doporučujeme, Online vánoční magazín, internet, Přání ke kulatému výročí,

Několik fórů na závěr. Vtip Neřííkej hop...: Jestliže lékař pojmenuje tvou nemoc, neznamená to ještě, že ví, o co jde.

Jestliže lékař pojmenuje tvou nemoc, neznamená to ještě, že ví, o co jde.

,,Je to modré, a požírá to čas. Co je to?" Facebook!!

Další odkazy:

Naše tipy
Křesťanské omalovánky k vytištění
Zajímavé internetové odkazy
Black Jack
Doporučené odkazy
Blízký východ
Partnerské weby
Countries and flags
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut
Online omalovánky dopravních prostředků
Online omalovánky krajin a přírody
Online obrázky letadel k vybarvení
Online obrázky postav z pohádek k vybarvení
Online omalovánky pro nejmenší
Sportovní obrázky k vybarvení pro nejmenší
Obrázky Advent, Vánoce online k vybarvení
Obrázky s velikonočními motivy k vybarvení
Omalovánky s vláčky pro děti
Omalovánky zaměstnání, povolání, profese

Přáníčka k narozeninám:

Texty z lásky k narozeninám
Přáníčko k narozeninám sms
Blahopřání k narozeninám pro ženu
Narozeninové texty podle jmen
Přáníčka k narozeninám dětem

Zamilované SMSky:

Zamilované básničky klukovi
Vyznání lásky pomocí sms
Zamilované psaní pro holku
Romantické verše pro kluka
Romantické SMSky na dobrou noc
Zamilované vzkazy miláčkovi
Omluvné sms zprávy
Stýskací sms vzkazy