Zajímavé odkazy, všeobecné informace zdarma

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, herci a herečky, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Nobelova cena, Husité, Orlík, Hudebnice, Prezidenti, Stoletá válka, Němci, Antropolog, Philadelphia Flyers, Hokej, Trest smrti, Komunista, Obchodník, NHL, Komik, ČSSD, Boston Bruins, Politik, Český slavík, Královna, Poprava, Francouz, Novinář, Náboženství, Druhá světová válka, Státník, Itálie, Maršál, Slovák, Vůdce, Dallas Stars, Trenérka, Mluvčí, Miliardář, Zavražděn, Zpěvačka apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, vojenské hodnosti, týmy NHL, hudební zkratky, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, geocaching, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, státy usa apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online testy zdarma, Full HD tapety na PC, výukové pomůcky, Vlajky států světa, Přehled přípon a koncovek souborů, zajímavosti, internetové stránky, Tipy na výlet, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, doporučujeme, volný čas, Dopravní značky

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, významné osobnosti atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Prezident USA, KSČ, Ministři, Hejtmani, Nežijící, Olympijský vítěz, Český slavík, Kněz, Ital, Trenérka, Hokej, Trest smrti, Normalizace, Česká královna, Philadelphia Flyers, Husité, Zavražděn, Filozof, Ekonom, Textařka, AIDS, Poslanec, Zlatý slavík, Boston Bruins, Upálen, Atentát, Američané, Romantismus, Antropolog, Spisovatel, Itálie, Rakousko-Uhersko, Továrník, Angličané, Rock ‚n‘ Roll, Podnikatelé apod.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Strategie, Závodní, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Karetní, Klasické, Oddechové, Vánoční online hry, Pro dívky, Střílečky, Velikonoční hry, Bojové online gamesy a podobně.

Informace, všeobecné informace zdarma

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Keywords:weby, webové stránky, odkaz, Free game online hry, Státní vlajky, V, humor, odkazy, Webcam model, K, hyperlinky, zeměpis

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Pozadí na PC ke stažení - tapety na PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Pozadí na PC ke stažení. vhodné pro mobilní telefon, displej, tablet, ultrabook, PC, počítač, smartphone, mobil, notebook, obrazovka počítače, phablet a pro operační systémy Windows NT, Linux Mint, Java ME, Windows 2000, macOS, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, Windows XP, Windows Server 2012, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu. Full HD tapety ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: adventní a vánoční tapety, letadla, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, psi a štěňátka, auta, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, rostliny, příroda, krajina, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, moře, oceány, pláže. Stahujte v rozlišení 1024x600, 1280x800, 2560x1600, 1280x854, 1920x1080 Full HD, 1600x900, 360x640, 640x480, 1080x1800, 1600x2560, 1440x900, 1024x768, 375x667, 1800x1440, 360x720, 1440x960 atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Super online flash hry

Zapařte si super online flash hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční gamesky, online html5 hry, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Deskovky, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Adventury, Oddechové hry, Auta a závodní, Letecké simulátory, Střílecí hry, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Omalovánky apod.

Klíčová slova: webovky, školství, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online hry zdarma, Přehled vlajek USA, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online hry zdarma, HTML5 Videojuego de navegador, Online hry pro děti zdarma, Státní vlaječky, prapory, Online testy zdarma bez registrace, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, umělci, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, historie, lékařství, psychologie, politici, fikce a fantasy, křesťanství, mytologie, školství, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, filozofie, záliby, žurnalisté a novináři, přezdívky, sport, zločin a právo atd.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Vtipné texty, kameňáky, černý humor, vtipy, vtípky, ftipy

Chcete se pobavit? Vtipné texty, kameňáky, černý humor, vtipy, vtípky, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o metanolu, židovské anekdoty, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Online vánoční magazín - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ježíšek, Osvětlení do oken, Vánoční světýlka, Štěstí, Pozadí, Jmenovky, bezlepkové cukroví, Jarmark, Popelka, Štědrý večer, Silvestr, Vánoční trhy, Linecká kolečka, Ostrava, Vánoční punč, Anglicky, Štědrý den, Patchwork, Zima, Brno, Vánoční hvězda, Vánoční dekorace, Papírový vánoční stromek, Vánoční koledy, Tichá noc, PF, Sám doma, Kuba, Windows, Strom, Smrk apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost apod.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Bayern München, Kliparty pro dokumenty, ú, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, ChristianMingle, Seznam státních vlajek, pro děti, tipy

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, umělci, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, historie, lékařství, psychologie, politici, fikce a fantasy, křesťanství, mytologie, školství, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, filozofie, záliby, žurnalisté a novináři, přezdívky, sport, zločin a právo atd.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Vtipné texty, kameňáky, černý humor, vtipy, vtípky, ftipy

Chcete se pobavit? Vtipné texty, kameňáky, černý humor, vtipy, vtípky, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o metanolu, židovské anekdoty, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Síť, všeobecné informace zdarma

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak vytvořit, jak přehrát, čím prohlížet, čím zobrazit, v čem upravit, jak konvertovat, jak spustit, jak exportovat, v čem spustit, kterak editovat soubory z následujících kategorií: dokumenty, obrazy disků, koncovky souborů, hudební audio soubory, internet a web, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, konfigurační soubory, grafiku apod.

Fóry, vtipy, ftipy, černý humor, vtípky, frky

Chcete se pobavit? Fóry, vtipy, ftipy, černý humor, vtípky, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O manželství, O Němcích, O Somálcích, O mužích, O Slovácích, Vtipy o policajtech, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O škole, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, O Windows, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Pro dívky, Střílečky, Adventury, Závody aut, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Bojové hry, Strategie, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Logické hry, Animace, Sportovní hry, Akční hry a tak dále.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Klíčová slova: Super online flash hry, F, Stručný slovník pojmů a termínů, kuriozity, Obrázky na PC, Vše pro kolo, Online hry pro děti zdarma, Obrázky na PC ke stažení, zadarmo, počítače, URL, Online vánoční webzine, Přání k narozeninám,

Několik fórů na závěr. Vtip Jak najít hřebík: Jestliže se pokoušíš zatlouci do zdi hřebík a on ti upadne na zem, neztrácej čas hledáním, protože ho nenajdeš. Jednoduše si zuj jednu botu a sundej ponožku, potom šlápni náhodně na jakékoliv místo pokoje (bez ohledu na to, jak je velký). Hřebík najdeš tam.

Jestliže se pokoušíš zatlouci do zdi hřebík a on ti upadne na zem, neztrácej čas hledáním, protože ho nenajdeš. Jednoduše si zuj jednu botu a sundej ponožku, potom šlápni náhodně na jakékoliv místo pokoje (bez ohledu na to, jak je velký). Hřebík najdeš tam.

Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

Další odkazy:

Naše tipy
Gambling, betting
Partnerské weby
Libro de colorear
Zajímavé internetové odkazy
Oman
Tipy na zajímavé weby
Baccarat card game
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.